Apples, Opal, lb.

Apples, Opal, lb.

Regular price
$2.49
Sale price
$2.49
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included. Shipping calculated at checkout.

A delicious sweet eating apple. This newer variety has quickly become a Russo family favorite.