Collection: Cheese + Dairy

34 products
  • Back-to-School Box
    Regular price
    $145.00
    Sale price
    $145.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Big Box, Autumn Edition
    Regular price
    $115.00
    Sale price
    $115.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese Box, December edition
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, American, sliced, lb.
    Regular price
    $6.49
    Sale price
    $6.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Bijou Goat from Vermont Creamery
    Regular price
    $8.98
    Sale price
    $8.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Brie
    Regular price
    $6.98
    Sale price
    $6.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Camembert, 7 oz.
    Regular price
    $7.98
    Sale price
    $7.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Capri Goat , Herb Garlic, 5 oz.
    Regular price
    $6.98
    Sale price
    $6.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Cheddar Cheese, Grafton Village, 8 oz
    Regular price
    $8.98
    Sale price
    $8.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Feta, Pineland Farms, 8 oz.
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Fontina Val D’Aoata, approx 9-10 oz.
    Regular price
    $9.48
    Sale price
    $9.48
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Harbison by Jasper Hill Farm, 9 oz
    Regular price
    $15.98
    Sale price
    $15.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Mozzarella House, 1 lb.
    Regular price
    $6.98
    Sale price
    $6.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Provolone, imported, sliced, per pound
    Regular price
    $11.49
    Sale price
    $11.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Robiola Due Latte, each
    Regular price
    $13.98
    Sale price
    $13.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese, Smoked Gouda, 8 oz.
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Regular price
    $2.19
    Sale price
    $2.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crispbread, Knekkerbrod Organic Crispbread by Norwegian Baked, 1 bag
    Regular price
    $7.98
    Sale price
    $7.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs, Hillendale local large eggs, dozen
    Regular price
    $1.98
    Sale price
    $1.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs, Nellie’s Free Range eggs, dozen
    Regular price
    $4.59
    Sale price
    $4.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, Local, High Lawn Farm, Whole Milk. half gallon
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, Organic Stonyfield Farm, 2% Milk, half gallon
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, Organic Stonyfield Farm, Low Fat Protein, half gallon
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, Organic Stonyfield Farm, Whole Milk, half gallon
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prepared Half Pan Meals (feeds 10-12 people)
    Regular price
    $69.98
    Sale price
    $69.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prepared Half Pan Meals (feeds 10-12 people), Chicken Broccoli Ziti
    Regular price
    $69.98
    Sale price
    $69.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prepared Half Pan Meals (feeds 10-12 people), Eggplant Parmesan (Vegetarian)
    Regular price
    $69.98
    Sale price
    $69.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prepared Half Pan Meals (feeds 10-12 people), Lasagna Bolognese (meat)
    Regular price
    $69.98
    Sale price
    $69.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prepared Half Pan Meals (feeds 10-12 people), Lasagna Vegetarian
    Regular price
    $69.98
    Sale price
    $69.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SPECIAL LIMITED AMOUNT: Pasture Raised Local *Organic Eggs, half dozen
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Taco Tuesday Box
    Regular price
    $85.00
    Sale price
    $85.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt, Green Mountain Creamery, Nonfat, Black Cherry, 5.3 oz.
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt, Green Mountain Creamery, Nonfat, Blueberry, 5.3 oz.
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt, Stonyfield Organic Vanilla Whole Milk, 5.3 oz.
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out