Collection: Russo's Fruits and Vegetables

Additional fruits and vegetables to supplement your Russo Boxes or perfect on their own!
225 products
  • Almonds, raw, whole, lb.
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Aloe Vera, lb.
    Regular price
    $1.98
    Sale price
    $1.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cider, Box Mills Farm
    Regular price
    from $2.98
    Sale price
    from $2.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Cortland, lb.
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Envy, lb.
    Regular price
    $1.98
    Sale price
    $1.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, fresh picked locally grown, 4-5 lb. bag
    Regular price
    $4.98
    Sale price
    $4.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Fuji, lb.
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Golden Delicious, lb.
    golden delicious yellow apples
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Granny Smith, lb.
    granny smith delicious green apples
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Honeycrisp, lb.
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Pink Lady, lb.
    Regular price
    $1.98
    Sale price
    $1.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Royal Gala, lb.
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asian Greens Specialty Box
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asian Greens Specialty HALF Box
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus, lb.
    Regular price
    $3.98
    Sale price
    $3.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Autumn Box
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocados, Organic, each
    Regular price
    $1.98
    Sale price
    $1.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Awesome Kids Box
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Bok Choy, lb.
    Regular price
    $1.98
    Sale price
    $1.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Back-to-School Box
    Regular price
    $145.00
    Sale price
    $145.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas, lb.
    Regular price
    $0.59
    Sale price
    $0.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Basic Box, Autumn Edition
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Green, lb.
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Shell Beans from Vermont!, lb.
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Yellow Wax, lb.
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets Bunch, each
    Regular price
    $1.98
    Sale price
    $1.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Big Box, Autumn Edition
    Regular price
    $115.00
    Sale price
    $115.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Biscotti, anise (3 cookies)
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries, Organic
    Regular price
    $4.98
    Sale price
    $4.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bread, Russo’s Cinnamon Loaf bread
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bread, Russo’s Homemade Farmhouse Bread (sliced!)
    Regular price
    $3.98
    Sale price
    $3.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli Crowns, lb.
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli Rabe, lb.
    Regular price
    $2.98
    Sale price
    $2.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccolini, each
    Regular price
    $2.98
    Sale price
    $2.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brussels Sprouts, lb.
    Regular price
    $2.98
    Sale price
    $2.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Burro Bananas, lb.
    Regular price
    $0.98
    Sale price
    $0.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage, Green, each
    Regular price
    $2.89
    Sale price
    $2.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage, Red, each
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cactus Leaves, lb.
    Regular price
    $0.49
    Sale price
    $0.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloupe Melon, each
    Regular price
    $2.98
    Sale price
    $2.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out